Co to? Agi co? Jo Agility!

Tak Vám řeknu, no není to špatná věc.  Můžu se při tom vyřádit, lítám jak ztřeštěná a ještě mě při tom chválí! A čím rychleji běžím, tím je to prý lepší. Druhé pozitivum je, že tam jsou další pejsci, což já prostě ráda.

Horší je, že si páníček vymýšlí různé blbiny a má občas jinou představu kudy běžet. No a tak mě neustále učí nové a nové věci. No, popravdě, zatím se mi to docela motá, to je pořád sem, tam, levá, pravá, vpřed, prostě jsem z toho občas jelen (ale jinak jsem beardedka, to jen abyste věděli) .  Ale snad se to brzy páníček naučí a nebude mi to kazit.

Jo a ještě jednu věc na něj musím prásknout, on mě vůbec nenechá skákat! Tam by se hopsalo jedna báseň, ale on mě pořád honí jen na áčku, kladině a do tunelu. Kladina je hrozně úzká, jednomu se tam občas zamotají nožky, Áčko je už lepší a tunel? Ten miluju, dokonce tam běhám i když bych asi neměla a když jsem unavená, tak si tam i lehnu...

Zatím ale moc radit nemůžu, alespoň jsem páníčka přesvědčila, aby mi udělal moje vlastní překážky. No a jelikož mám velké přesvědčovací schopnosti  a páníček chce běhat, když se chce jemu a ne lektorce agility, tak už se na nich pracuje.  Takže pokud se chcete inspirovat, můžete tady, Váš chlupáč to jistě ocení!

Vyrábíme  Áčko

Vyrábíme  Kruh

Vyrábíme  Kladinu