Další malá aktualizace, tentokrát obrázková.

Přidány fotky se "SLETU DESTINEK 2009", který se konal 12 - 14. 6. 2009 poblíž Písku. Bylo tam moc hezky a děkujeme Pavlíně za perfektní akci. Ve druhé galerii najdete pár fotek z jedné červnové procházky.


Malá aktualizace na vyžádání od Karkulínů :-) 15. 5. 2009.

Taková maličká aktualizace abych se vyhl nařčení, že vůbec neaktualizujeme :-) Přidány fotky a pár videí z FMBB 2009, které se konalo 7-10. 5. 2009 v Roudnici nad Labem. Kdo nebyl, neuvěří, kdo byl, potvrdí, že kdo nebyl, tak o hodně přišel. Přidány také výsledky výstav z Českých Budějovic a Prahy. Jo a také odkaz na stránky sestřičky Kometky.


Menší aktualizace - 28. 1. 2009.

Přidány fotky z Letňan a Krkonoš + první pokus o vložení videa. Kvalita bohužel odpovídá tomu, že je to točeno na foťák nebo mobilem... V Letňanech se nám moc nedařilo, Eli stála jak luk a strašně se hrbila. Bohužel mi to dělá pořád a nevím proč. Zajímavé je, že když si jí vezme panička, tak té to nedělá. Takže je jasné, kdo bude předvádět příště ;-)

V Krkonoších jsme běhali po horách, Eli přijela sice hubená, ale svaly by jí mohl závidět leckterý pitbul :-) Velmi se nám osvědčily postroj, opasek, šňůra s amortizérem a hlavně botičky, vše od MANMATu. Pro ostatní beardedky můžu doporučit velikost M. Díky botkám se Eli nedělaly koule ledu mezi polštářky a ona pak vůbec nekulhala. Jediný problém je, že spousta "znalců" to komentuje ve stylu "chudák pes". Uznávám ale, že vidět beardedku, v botičkách a ještě táhnoucí zběsilého běžkaře je trochu silné kafe.... ;-) Více ZDE.

PS: Doufám, že nikomu nebude dělat problém přehrávání videa, kdyby jo, tak napište a něco s tím udělám.


Vítám Vás na mých nových (a snad i hezčích) stránkách!

Ptáte se proč nové stránky? No, protože si je zasloužím, žádná falešná skromnost! :-) A možná také proto, že na těch starých bylo pro mě už málo místa - to víte, rostu jako z vody.

Takže co že je nového?   Tak za prvé, je to adresa stránek   :-)  S předstihem mi ji přinesl Ježíšek :-)

Ale teď vážně, pro přehlednost jsou nové věci označeny symbolem  

Vezmeme to tedy postupně:  

Pod záložkou "Co děláme" jsou zatím nějaké výstavní zkušenosti, časem třeba přibude i něco dalšího podle toho, kam se bude upírat náš zájem.

U "Agility" toho prozatím moc není, přeci jen se zatím jen učíme a rady zatím místo rozdávání potřebujeme. No, ale snad tam je i něco zajímavého,  postupně budu uveřejňovat plánky a postupy při domácí výrobě překážek pro agility. První bude Áčko a další přibudou co nevidět. Doufám, že to bude užitečné jak pro vás, kdo si chcete někde za domem postavit pár překážek, tak pro menší organizace, které mají lidi se šikovnýma rukama a nechce se jim kupovat drahé překážky.  

Přibyly samozřejmě také nové "fotky", jsou tam od letních až po podzimní.

V sekci "O mě" je rodokmen i se všemi příbuznými, u kterých šlo dohledat fotografii. Pokusím se sehnat všechny, takže kdybyste o některých, které zatím nemám, věděli, či máte lepší fotku těch, které mám já, tak mi prosím dejte vědět na keliska@keliska.cz .

Předposlední jsou "Odkazy" - tam budu postupně doplňovat zajímavé odkazy.

No a poslední je pak "Návštěvní kniha", kam budeme všichni moc rádi, když nám napíšete buď tam, nebo na keliska@keliska.cz , leni@keliska.cz nebo petr@keliska.cz !